Strona www dla ebooków i audiobooków

Branding - Strony www - Ebooki - audiobooki

Piszesz poradniki, powieści czy kursy?

Podziel się swoją wiedzą, sprzedając je online przez własną stronę www i kanały social media

Piszesz e-booki, masz stałą grupę czytelników jako bloger lub może rozwijasz swoją pasję przekazywania wiedzy w postaci podcastów? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie ofertę na stworzenie lekkiej strony internetowej promującej Twoją twórczość w atrakcyjnej cenie.

Stworzymy dla Ciebie stronę do promocji i sprzedaży e-booków o różnej tematyce (kulinarnych, biznesowych, z zakresu doradztwa podatkowego czy zdrowego stylu życia). Stronę dostosowaną do wartości, które chcesz przekazać swoim odbiorcom.

strony internetowe ebook Łódź

Sprzedaż - Marketing - Branding

Zalety strony internetowych do sprzedaży ebooków i audiobooków

1. Dostosowanie do wszystkich urządzeń mobilnych
2. Wizualnie dopasowana do sprzedawanego ebooku czy audiobooku
3. Podłączona do kanałów social media (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube)
4. Wypozycjonowana na tytuł ebooka/audiobooka
5. Z informacjami na temat autora oraz z formularzem kontaktowym

Branding - tworzenie stron www

Dla kogo Nasza strona internetowa jest świetnym rozwiązaniem?

Dla każdej osoby tworzącej własny content, umiejącej zainteresować czytelników słowem pisanym, nagrywającej podcasty czy filmiki na YouTube. Dla osób indywidualnych, opisujących własne pasje i zainteresowania jak i przedsiębiorców, chcących podzielić się własną wiedzą z zakresu marketingu, finansów czy zarządzania zasobami ludzkimi.
Pamiętaj, że bezpośrednia sprzedaż e-booków z własnej strony www, zapewnia największą kontrolę, samodzielność w działaniach marketingowych i większy procent ze sprzedaży. Pomaga również budować autorytet autora, zaangażowanie w budowanie relacji z odbiorcami oraz tworzyć bazę mailingową klientów, którzy są zainteresowani Twoimi treściami i chcą usłyszeć więcej.
Sprzedając e-booki czy audiobooki przez własną, dedykowaną stronę internetową nie tylko dzielisz się własną wiedzą, ale stajesz się specjalistą z danej dziedziny, budzącym zaufanie u odbiorców. Budujesz markę osobistą, poszerzasz grono klientów, analizujesz ich spostrzeżenia na temat promowanych treści.
Jednym z najskuteczniejszych sposobów na przekształcenie swoich pasji w biznes i zarabianie na umiejętnościach jest sprzedaż e-booków i audiobooków online.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pisania e-booków? Zapoznaj się z Naszym artykułem poświęconym tematyce: "Jak napisać, promować i sprzedać e-booka?"

Dlaczego powinieneś wybrać Nasze strony internetowe?

Wsparcie koordynatora projektu

Otrzymujesz od Nas wsparcie nie tylko podczas realizacji zlecenia na stronę www, ale również po zakończeniu współpracy.

Strona pod urządzenia mobilne

Strony www dostosowane są pod urządzenia mobilne (tablety, notebooki, smartfony). Klienci mają zawsze do niej dostęp.

Budujesz świadomość marki

Spójna i dokładnie wykonana strona internetowa to nieodłączny element budowania relacji z klientem online.

Dostosowanie do SEO

Nasze strony internetowe przygotowane są pod dalsze działania z zakresy SEO czy Kampanii Google Ads.

Bezpieczeństwo

Nasze strony zabezpieczone są loginem i hasłem. Do tego umożliwiają Ci aktualizację cms-a i pluginów za jednym kliknięciem.

Strony www zgodne z RODO

Strony internetowe dostosowujemy do przepisów RODO i przepisów o ochronie danych osobowych.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie stron www dla e-booków i audiobooków

Posiadając własnego e-booka i własną witrynę do jego promocji i sprzedaży, budujesz własną markę jako specjalisty, zdobywasz grono czytelników, komunikujesz się z nimi i zdobywasz wszelkie niezbędne informacje do polepszenia własnych działań. A i przede wszystkim nie jesteś zależny od podmiotów trzecich oraz nie płacisz nikomu prowizji od sprzedaży. Twoja strona www to jednorazowy koszt, który się zwraca w postaci sprzedaży produktów cyfrowych.

Jeśli chodzi o promocję i sprzedaż e-booków online, to jest na to idealny czas. E-booki i audiobooki są tak popularne, tańsze od tradycyjnych nakładów, przystępniejsze w zapoznaniu się z ich treścią (możesz je czytać czy słuchać gdziekolwiek jesteś – wystarczy mieć ze sobą smartfona), że tak wielu blogerów i przedsiębiorców decyduje się na ich pisanie i sprzedaż online.

(Pomijając skrajne jednostki), odpowiedź brzmi tak! Ponieważ każdy z nas posiada obszar wiedzy, na temat którego mógłby napisać e-booka. Są również ludzie, którzy doceniają Twoją wiedzę i chcą dowiedzieć się więcej. Pozwól im na to, tworząc i udostępniając na własnej www e-booka. Strona internetowa to nie wydatek, a inwestycja, która się zwraca.

Obecne czasy sprzyjają samodzielnemu publikowaniu i sprzedaży e-booków online. Drogie w utrzymaniu wydawnictwa uzyskują coraz mniejszą sprzedaż, a self-publishing rośnie w siłę dzięki niskim nakładom kosztów, dostępności i pełnej kontroli nad treścią e-booka, jego promocji i sprzedażą.