Branding - Grafika Reklamowa

Nowoczesne i wysokiej jakości projekty graficzne dla firm

Napisz Nam jakiej grafiki potrzebujesz, a my przygotujemy ją dla Ciebie. Nasz projekt wyeksponuje wartości jakimi się kierujesz oraz zbuduje pozytywny obraz Twojej firmy w oczach potencjalnych klientów.

Branding - Projektowanie graficzne

Projekty graficzne do internetu i na kanały social media

Spójna szata graficzna firmy to nie tylko kwestia estetyki i jakości ale również forma komunikacji graficznej z klientami. Inwestując w profesjonalny i spójny wizerunek firmy, kreujemy tym samym jej wartość. Wartość, która przekłada się na lepsze postrzeganie oferowanych produktów i usług, lepszą obsługę klienta czy obsługę posprzedażową.
Zapewniamy:
- kompleksową obsługę graficzną social mediów
- projekty graficzne do stron i sklepów internetowych
- projekty graficzne dla portali branżowych i pod serwisy sprzedażowe

strony internetowe Zgierz

Branding - Projektowanie graficzne

Projekty graficzne pod wydruk

Czy projekty graficzne pod wydruk mają jeszcze znaczenie w promocji firmy? Mają i to duże o ile spełniają określone cele i są spójne z ogólnym wizerunkiem firmy. Wtedy celem takich projektów staje się komunikacja z potencjalnym klientem oraz budowanie z nim długofalowych relacji opartych na lojalności.
W czasach internetu może się wydawać, że wydruki reklamowe to rzadkość. Jeżeli jednak przyjrzysz się bliżej otoczeniu - zauważysz, że reklama drukowana stała się nieodłącznym elementem miejskiego krajobrazu (zwłaszcza dla lokalnych biznesów).
Dlatego też w Naszej ofercie możesz znaleźć:
- wizytówki
- karty lojalnościowe
- bony podarunkowe
- ulotki
- banery
- szyldy

projektowanie graficzne Łódź

Rebranding dla firm

Masz już własny branding, który potrzebuje odświeżenia?

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę

Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalne logo wysokiej jakości, dostosowane do branży i oferowanych usług.
Co zyskasz?
- nowoczesne logo dostosowane do branży, zaprojektowane na oryginalnym oprogramowaniu
- szybki czas realizacji ponieważ szanujemy Twój czas
- dopasowanie loga do Twojego gustu
Współpracowaliśmy między innymi z: firmami consultingowymi, szkoleniowymi, salonami z branży beauty, kwiaciarniami, firmami meblarskimi, firmami pozyskującymi dotacje na założenie działalności gospodarczej, z branży konopnej oraz firmami świadczącymi usługi opiekuńcze dla osób starszych, chorych i niesamodzielnych.
Będzie Nam niezmiernie miło, móc wziąć udział również w sukcesie również Twojej firmy.

Dlaczego powinieneś wybrać Nasze projekty?

Wsparcie koordynatora projektu

Otrzymujesz od Nas wsparcie nie tylko podczas realizacji projektu, ale również po zakończeniu współpracy. Jeżeli będziesz potrzebować np. zmiany rozmiaru projektu lub naniesienia na niego sloganu, dokonamy dla Ciebie takiej zmiany bezpłatnie.

Projekt pod internet i wydruk

Otrzymując projekt nie musisz martwić się czy uda Ci się go nanieść na dowolne materiały drukowane lub wgrać na strony internetowe czy portale branżowe. Nasze projekty są dostosowane pod wydruk i internet, w zależności od zlecenia.

Budujesz świadomość marki

Po ustaleniu zakresu współpracy, przystępujemy do realizacji zlecenia. Otrzymujesz od Nas projekt loga w wyznaczonym terminie ponieważ szanujemy swój i Twój czas. Zaakceptowany projekt przesyłamy na Twoją skrzynkę mailową.

Właściwy format

Plik projektów przesyłamy w różnych formatach w zależności od zlecenia. Możesz używać ich do promocji marki czyli nanosić je jako znak wodny, wgrywać na kanały social media, strony sprzedażowe czy portale poświęcone Twojej branży.

Oszczędzasz czas

Po ustaleniu zakresu współpracy, przystępujemy do realizacji zlecenia. Otrzymujesz od Nas projekty w wyznaczonym terminie ponieważ szanujemy swój i Twój czas. Zaakceptowane projekty przesyłamy na Twoją skrzynkę mailową.

Nabywasz prawo autorskie

Po zakończeniu współpracy nad projektami dla Twojej firmy, nabywasz od Nas prawa autorskie materialne. Oznacza to, że w pełni samodzielnie zarządzasz własnymi projektami. Możesz je dowolnie modyfikować czy nawet odsprzedać.

Najczęściej zadawane pytania z zakresu projektowania graficznego

Koszt projektu wizytówki przede wszystkim uzależniony jest od stopnia jej skomplikowania. Często na jej koszt ma również wpływ czas poświęcony na jej zaprojektowanie. Oryginalny projekt wizytówki dostosowany do branży można nabyć już od 100 zł.

Wydrukowanie projektu wizytówki czy karty lojalnościowej jest znacznie tańsze w przeliczeniu samego nakładu. Czym większy nakład wydruku tym niższa cena.

Jest to format zapewniający wysoką jakość grafik lub obrazów, używany przy różnego rodzaju wydrukach, takich jak banery, ulotki, infografiki, foldery, wizytówki czy karty lojalnościowe.

Rabat na usługi projektowe w postaci projektu logo, wizytówki czy kart podarunkowych przeznaczony jest dla klientów zamawiających u Nas stronę internetową.
Oznacza, to, że rabat jest możliwy, ale przy zakupie usługi stworzenia strony internetowej.

Przede wszystkim sprawdź najpierw format pliku z logo. Jeżeli logo jest zapisane w takim formacie jak jpg, png, bmp lub gif, to na pewno nie jest ono w krzywych, a tym samym nie jest plikiem wektorowym.

Jest to możliwe w programach wektorowych takich jak Adobe Illustrator czy Corel Draw.

Czas wykonania projektu określany jest indywidualnie z klientem. Uzależniony jest on od zakresu zlecenia i stopnia skomplikowania projektów.