Projektowanie logo firmy

Branding - Logo - Projektowanie logo firmy

Stworzymy razem logo, które będzie reprezentować Twoją wyjątkową markę

Profesjonalnie wykonane logo ma kluczowe znaczenie dla budowania tożsamości Twojej marki. Logo towarzyszy firmowej stronie internetowej, profilom na kanałach social media, usługom czy produktom. Jest nieodzownym elementem każdej kampanii marketingowej. Logo prezentuje wartość, jakość i profesjonalizm.
Klienci wybierają produkty i usługi marek na podstawie wartości postrzeganej, a nie rzeczywistej. I dopiero później wyrabiają sobie zdanie na temat danej marki (wartość rzeczywista okazuje się tak samo dobra jak wartość postrzegana).
W świecie biznesu liczy się pierwsze wrażenie, warto od razu pokazać wyjątkowość Twojej firmy.

projektowanie logo www Łódź

Branding - Logo - Projektowanie logo firmy

Co to jest logo firmowe? Z czego powinno się ono składać?

Logo to unikalna forma graficzna, wystylizowany tekst, symbol bądź inna forma ekspresji graficznej mająca na celu identyfikację marki, firmy bądź instytucji. Logo jest graficzną prezentacją przedsiębiorstwa. Pozwala na wyróżnienie się pośród konkurencji oraz dąży do budowania pozytywnego wizerunku marki w oczach potencjalnych klientów. Umieszczane jest na materiałach drukowanych (wizytówki, ulotki, banery, plakaty i artykuły piśmiennicze) oraz w internecie na stronach internetowych, na kanałach social media w postaci grafik, banerów reklamowych i znaków wodnych na zdjęciach.
Logo składa się z sygnetu oraz logotypu, do którego może być dołączony slogan. Przy czy należy pamiętać, że logotyp może występować samodzielnie jako identyfikacja wizualna firmy i wtedy określany jest pojęciem logo.

Logo - Logotyp dla firm

Projekt logo dla firm

Zaprojektujemy dla Ciebie oryginalne logo wysokiej jakości, dostosowane do branży i oferowanych usług.
Co zyskasz?
- nowoczesne logo dostosowane do branży, zaprojektowane na oryginalnym oprogramowaniu
- szybki czas realizacji ponieważ szanujemy Twój czas
- dopasowanie loga do Twojego gustu
Współpracowaliśmy między innymi z: firmami consultingowymi, szkoleniowymi, salonami z branży beauty, kwiaciarniami, firmami meblarskimi, firmami pozyskującymi dotacje na założenie działalności gospodarczej, z branży konopnej oraz firmami świadczącymi usługi opiekuńcze dla osób starszych, chorych i niesamodzielnych.
Będzie Nam niezmiernie miło, móc wziąć udział również w sukcesie Twojej firmy.

Dlaczego powinieneś wybrać Nasz projekt logo?

Wsparcie koordynatora projektu

Otrzymujesz od Nas wsparcie nie tylko podczas realizacji projektu, ale również po zakończeniu współpracy. Jeżeli będziesz potrzebować np. zmiany rozmiaru projektu lub naniesienia na niego sloganu, dokonamy dla Ciebie takiej zmiany bezpłatnie.

Budujesz świadomość marki

Z Naszym projektem rozpoczynasz złożony proces promocji własnej firmy w oczach potencjalnych klientów. Pokazujesz im własne usługi i produkty, przekazujesz wartości, jakimi się kierujesz i oferujesz współpracę opartą na sprzedaży.

Oszczędzasz czas

Po ustaleniu zakresu współpracy, przystępujemy do realizacji zlecenia. Otrzymujesz od Nas projekt loga w wyznaczonym terminie ponieważ szanujemy swój i Twój czas. Zaakceptowany projekt przesyłamy na Twoją skrzynkę mailową.

Logo pod internet i wydruk

Otrzymując projekt loga nie musisz martwić się czy uda Ci się go nanieść na dowolne materiały drukowane czy wgrać na strony internetowe. Nasze projekty są dostosowane pod wydruk i internet, dlatego śmiało możesz promować własną firmę online i offline.

Uniwersalny format

Plik loga, oprócz w formacie wektorowym, przesyłamy również w innych formatach, abyś mógł/mogła nanosić je jako znak wodny na zdjęcia, wgrywać na kanały social media, strony sprzedażowe czy portale poświęcone Twojej branży.

Nabywasz prawo autorskie

Po zakończeniu współpracy nad idealnym logo dla Twojej firmy, nabywasz od Nas prawa autorskie materialne. Oznacza to, że w pełni samodzielnie zarządzasz własnym logo firmowym, a więc możesz je modyfikować, dodawać slogany czy nawet odsprzedać.

Najczęściej zadawane pytania odnośnie projektowania logo / logotypu

W sumie nic strasznego się nie stanie. Zawsze przed przystąpieniem do projektowania, dokładnie rozmawiamy z klientem, omawiamy branżę, w której działa, konkurencję, trendy rynkowe i jego osobiste preferencje i wymagania. Dzięki temu możemy przeanalizować otoczenie rynkowe firmy oraz gust klienta. Tworzymy makietę 2 projektów wg wytycznych klienta i jedną makietę z Naszą propozycją. Po wybraniu przez klienta najbardziej odpowiadającej mu wersji loga, dopracowujemy je i przekazujemy w odpowiednich formatach. Jeżeli natomiast klient zmienił zdanie co do wyglądu loga, sugerując się np. ostatnio zobaczonymi grafikami w internecie, to zmieniamy dla niego concept loga, jednocześnie sugerując, że oryginalność i odwzorowanie branży to priorytet przy projektowaniu loga firmowego.

Tak, wraz z przekazaniem przez Nas plików loga i uregulowaniem przez Ciebie faktury, automatycznie nabywasz autorskie prawa majątkowe, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.2021.0.1062).

Będziesz mógł swobodnie zarządzać swoim logo do celów komercyjnych i niekomercyjnych, modyfikować, a nawet sprzedać. Również będziesz mógł je zgłosić do Urzędu Patentowego.

Po zakończeniu pracy nad logiem i opłaceniu faktury, otrzymasz od Nas logo dla Twojej firmy w kilku formatach:

1. format wektorowy – plik, który potem będziesz mógł nanosić na materiały drukowane (ulotki, wizytówki, karty podarunkowe itd.)
2. format jpeg – plik z białym tłem do umieszczania na kanałach social media (Facebook, Instagram, Pinterest) i portalach branżowych.
3. format png – plik bez tła do umieszczania na kanałach social media, portalach branżowych oraz do nanoszenia na zdjęcia w formie znaku wodnego.

Rabat na usługi projektowe w postaci projektu logo, wizytówki czy kart podarunkowych przeznaczony jest dla klientów zamawiających u Nas stronę internetową.
Oznacza, to, że rabat jest możliwy, ale przy zakupie usługi stworzenia strony internetowej.

Terminy rozpoczęcia realizacji zlecenia oraz czas w jakim stworzymy dla Ciebie logo ustalamy indywidualnie, dostosowując się do Twojego grafiku. Elastyczność w terminach jest bardzo ważna, zwłaszcza dla osób korzystających ze wsparcia unijnego na rozwój działalności gospodarczej.