Branding - Zarządzanie firmą

Najpierw porozmawiamy o Twojej firmie

Wiemy, co to oznacza prowadzić firmę i z jakimi problemami musi zmagać się każdy młody przedsiębiorca. Sami jesteśmy przedsiębiorcami i w praktyce rozumiemy jak wiele wysiłku trzeba włożyć w wypromowanie swojej marki, aby wyróżnić się na tle konkurencji.
Szanujemy swój czas i będziemy szanować również Twój. Współpracując z Nami, będziesz mieć stały kontakt z osobą, która bezpośrednio będzie zajmować się Twoim zleceniem. Razem będziecie ustalać etapy jego realizacji, tak żeby osiągnąć najlepsze rezultaty w postaci: promocji Twojego biznesu w internecie, wyróżnienia go na tle stale rosnącej konkurencji czy pozyskania nowej grupy klientów.

Black Cat Studio Łódź

Branding - Współpraca - Budowanie relacji

Jasne zasady współpracy to Nasza domena

Dzięki zrozumiałej umowie i wnikliwej komunikacji, będziesz dokładnie wiedzieć jak wygląda proces realizacji zlecenia. Będziesz na bieżąco monitorować Nasze działania i efekty. Komunikować się z Nami w możliwie najwygodniejszy sposób czyli telefonicznie, przez sms, mailowo, WhatsApp czy messengera na Facebooku. Działamy w pełni mobilnie.
Naszych klientów traktujemy jak partnerów biznesowych.

Możesz mieć firmę, dobrej jakości produkty, kompleksowe usługi, ale jeżeli nie przekonasz potencjalnych klientów, aby je od Ciebie kupili, Twój cały wkład finansowy oraz czasowy zainwestowany w rozwój firmy – traci na wartości.

Pozyskiwanie klientów - Komunikacja

Realne zyski, a nie obietnice

W Naszej umowie nie uświadczysz niejasnych zapisów czy informacji nakładających kary umowne.
Nie usłyszysz od Nas haseł: „strona internetowa, która sprzedaje”, „strona internetowa, która pozyska za Ciebie klientów”. Strona www nie sprzedaje, a jest Twoją wizytówką w internecie.
Dzięki dobrze wykonanej stronie internetowej, zgodnej z zasadami UX, Twój potencjalny klient ma możliwość zapoznania się z profilem Twojej firmy, z wartościami jakie chcesz przekazać i co najważniejsze z Twoimi usługami i produktami. Potem podejmuje on decyzję czy chce nawiązać z Tobą współpracę. Dlatego warto zadbać o wygląd i jakoś własnej strony internetowej.
Zadbany wizerunek biznesowy to pierwszy krok do udanej współpracy.

Biznes - Konsultacje - Komunikacja

Black Cat Studio - Jak wygląda współpraca?

Najpierw sobie porozmawiamy


Niezależnie od tego czy masz już firmę działającą na rynku od kilku lat czy dopiero planujesz założyć własną działalność gospodarczą - podstawą dobrej współpracy jest omówienie wszystkich jej elementów.

Indywidualny opiekun projektu


Naszym celem jest profesjonalna realizacja powierzonych Nam zadań. A jest to możliwe poprzez bezpośrednią komunikację z Klientem, któremu przydzielamy indywidualnego opiekuna.

Realizacja projektu


Jak już ustalimy zasady współpracy, terminy, zakres zadań to przystępujemy do wdrożenia projektu, informując Cię o jego postępach i proponując najlepsze rozwiązania dla rozwoju Twojej firmy.

Wsparcie posprzedażowe


Naszych Klientów traktujemy jak partnerów biznesowych, także zawsze udzielimy Ci fachowego wsparcia, pomożemy czy po prostu zapytamy się "co słychać w wielkim świecie biznesu?"

Strony internetowe - Sklepy www - Projektowanie

Popularne usługi

Projektowanie logo
Projektowanie wizytówek
One Side Page
Strona internetowa LGD
Strona www dla ebooków
Landing Page
Strony WordPress
Mini sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Social Media
Kampanie Google Ads
Intro na YouTube